Usuwanie blizny na czole

Witam. Mam problem otóż 6 lat temu w wieku 12 lat przewróciłem się na płytki ceramiczne z duża siłą i rozciąłem sobie czoło. Rana została sklejona lecz po tym pojawiło się duże zgrubienie na czole,które mam do dziś i oczywiście bliznę na tym. Wygląda to okropnie i chciałbym to zmienić.Czy jest możliwość usunięcia tego guza/narośli/zgrubienia które pojawiło się poprzez to uderzenie.Gdzie mam się zgłosić z tym? Bardzo mi na tym zależy.Z góry dziękuję za odpowiedź :) .

Witam
Witam bliznę i zmianę powinien obejrzeć chirurg plastyk. Możliwe, że trzeba będzie wyciąć bliznę i zszyć ja ponownie. Jeżeli jest to tylko przerosła blizna ( keloid ) można spróbować zmniejszyć ją laserem frakcyjnym CO2.

Dzień dobry,

Na początek warto spotkać się z lekarzem medycyny estetycznej, który po obejrzeniu tej zmiany będzie w stanie zaproponować odpowiednią formę leczenia.

Pozdrawiam