Utrata przytomności po zakrztuszeniu się pod wpływem alkoholu

dzien dobry.moj dziadek,ktory ma 73 lat zaksztusil sie wczoraj miesem bedac pod wplywem alkoholu.stracil przytomnosc.obecnie lezy na OIOMie w stanie spiaczki farmakologicznej.dzis lekarz powiedzial nam,za dziadek przezyl smierc kliniczna,nie ma oznak zyciowych,ma bardzo uszkodzony mozg oraz,ze musza poczekac jeszcze pare dni,aby ustabilizowac funkcje zyciowe.chciałam sie dowiedziec,tylko szczerze czy dziadek ma szanse na to by dojsc do siebie,by zyc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by nie znając szczegółowych danych klinicznych, wiarygodnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję zatem, by zapytała Pani o to lekarza prowadzącego.