Używanie farby w sprayu przez kobietę w 15. tygodniu ciąży

Witam. Mam pytanie dotyczące farby w sprayu. Jestem w 15 tygodniu ciąży. W zeszłym tygodniu postanowiłam zrobić na święta choinkę i przyozdabiałam ją farbą w sprayu. Kiedy już pomalowałam choinkę doszłam do wniosku, że pomysł jednak był bardzo głupi ponieważ farba strasznie śmierdzi i wtedy zaczęłam czytać. Oczywiście nie przeczytałam nic co by mnie pocieszyło. Proszę o informację czy mogło to zaszkodzić dzidziusiowi ponieważ umieram z nerwów. Niestety jak to mówią Polak mądry po szkodzie.

Szanowna Pani w ciąży powinno się unikać jakichkolwiek preparatów w sprayu a zwłaszcza lakierów. Ustalenie powikłań jest możliwe po zapoznaniu się ze składem preparatu w sprayu.