Używanie plastrów Evra a wystąpienie plamienia

Witam. Używam plastrów Evra od 3 miesięcy. Tydzień temu uprawiałam seks. Dziś dostałam lekkie plamienie (nie zdarzało mi się to wcześniej), a mam naklejony dopiero drugi plaster. Co może być przyczyną? Pozdrawiam, O.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się dodatkowego plamienia może być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. Inna przyczyną może być odklejenie się plastra. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.