W jaki sposób odbudować penisa po obrzezaniu całkowitym?

Witam 3 miesiace temu zostalem poddany obrzezaniu calkowitem natomiast chirurg zostawil troche skory.Bardzo zalezy mi na odbudowie tego skomplikowanego elementu penisa.Wystarczy wpisac w google Foreskin Restoration.Wiem ze w angli i USA ludzie nacigaja skore roznymi przyzodami i przynosi to rezultaty ale chcial bym to robić pod okiem specjalisty ktory ma taki przyząd i kto sie na tym zna zeby i jest mi w stanie pomoc.

Szanowny Panie,
jedynie operacyjnie można zrekonstruować ten ubytek

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej