W jaki sposób wyleczyć krosty spowodowane pracą przy betonie?

Witam pracuje przy betonie i na calym ciele ma krosty a dlonie sa cale popekane co zrobic u lekaza juz bylem to powiedzial zebym zmienil prace ale to odpada da sie to wyleczyc zrobic jakies bsdania gdzie isc

Dzień dobry,
Prawdopodobnie jest Pan uczulony na beton, objawy na skórze to reakcja alergiczna. Proszę skonsultować się z alergologiem.
W pracy powinien być Pan ubrany w odzież ochronną - rękawice, maska, kombinezon.

pozdrawiam serdecznie
IJ

zapraszam do Łodzi szpital świętej rodziny poradnia alergologiczna że skierowaniem z dopiskiem pilne! za tydzień.skórek albo środa. sms do mnie na nr 608021224. leków żadnych proszę nie brać. założymy testy chemiczne i zobaczymy.