Wahania temperatury ciała a grypa

od srody mialem okolo 39,9,40,2, 39,7 itp. biore tylko jak tem rosnie aspirin comlex , dzis niedziela czuje sie slabo ale co dziwne to to ze wczoraj wieczorem bylo 37,36,8 a dzis rano 38,9, od 6godz mam juz 37,6 pytanie czy to norma i czy to juz koniec meki z grypa?

W przypadku utrzymywania się objawów dłużej niż 3-4 dni, proponuję badanie lekarskie i ocenę stanu ogólnego na wizycie u lek. rodzinnego