Wartość GFR MDRD po zakończeniu kuracji interferonem

Witam! Dwa tygodnie temu zakończyłem trzecią kurację z interferonem. Podczas poprzedniej "wysiadła" mi trzustka i obawiam się teraz o moje nerki. Dzisiaj odebrałem wyniki badania krwi i zaniepokoiła mnie wartość GFR - MDRD >60ml/min/1,73 m(2), przy kreatyninie 0.58 mg/dl. Czy to wymaga natychmiastowej wizyty u lekarza? Będę wdzięczny za odpowiedź, Bogusław

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.