Wartości bHCG i Pappa w 12 tygodniu ciąży

Witam jaka jest prawidlowa wartosc bhcg i pappa w krwi w 12 tyg ciazy. Nt dzidzi jest 2,2 i panikuje. U mnie pappa to 5,21 ul/L bhcg 53,75lu/L panikuje prosze o odpowiedz zaniepokojna pracujaca z dziecmi z wadami na codzien

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki testu potrójnego ocenia ginekolog, który przeprowadza USG i konfrontuje wyniki badań.
Pozdrawiam