Urynoterapia a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych

Witam, od krótkiego czasu stosuję urynoterapię. Chciałabym wiedzieć jak to się ma do antykoncepcji. Czy stosowanie tej metody osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Witam! Urynoterapia jest traktowana jako dziedzina medycyny niekonwencjonalnej i należy wiedzieć, że nie istnieją obiektywne dowody na skuteczność tej metody leczenia. Takie postępowanie jednak nie powinno osłabić skuteczności doustnej antykoncepcji. Pozdrawiam serdecznie!