Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Jeśli dotyczy to ogólnie dotychczas zdrowego młodego człowieka, to z całą pewnością można i należy sobie radzić samemu, zażywając dostępne bez recepty środki na przeziębienie typu Gripex, Coldrex, Tabcin, Cirrus, Paracetamol, Polopiryna, Upsarin C itp. Oczywiście w zależności od profilu objawów jedne leki są bardziej przydatne, inne mniej. Są to leki złożone zazwyczaj z kilku składników. Każdy ma inne działanie. Można się poradzić farmaceuty, który lek byłby dla nas lepszy. Jest jednak obecnie na rynku bardzo wiele leków i nawet magister z apteki może mieć z tym kłopoty.
W przypadku takich objawów, jak: duszność, wysoka gorączka utrzymująca się dłużej niż 3 dni, ból w klatce piersiowej przy kaszlu, ból głowy nasilony przy schylaniu się, śluzoworopny, czyli żółtozielony, katar, należy zgłosić się do lekarza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty