Wkładka domaciczna a zmniejszenie libido i zaburzenia nastroju

witam mam zalozona mirene juz minelo prwie 5 lat zastanawiam sie czy zalozyc sobie druga mirene czy moze lepiej inna wkladke prosze o pomoc mam zmniejszone libido przytylam i mam mysli depresyjne czy moze to byc skutek uboczy mireny moj lekarz jednak bardzo ja poleca...?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy wynikają z działania wkładki. Osobiście proponowałbym inne metody antykoncepcji. Proszę udać się do ginekologa.

mało prawdopodobne żeby to było po mirenie ,jednak zawsze można sprawdzic czyli usunąć wkładke i poczekać 3 m-ce czy sie poprawi