Włókniak a karmienie piersią

WITAM:PIERWSZEGO SYNA KARMILAM 2 LATA I 3 MIESIACE;A DRUGIEGO 18 MIESIECY W LIPCU SKONCZYLAM KARMIC PIERSIA; DZIS DOWIEDZIALAM SIE ZE NA LEWEJ PIERSI MAM WLOKNIAKA:MA 1 CM:W PRZYSZLY PONIEDZIALEK ZOSTANIE USUNIETY;CZY TO MOZE BYC ZLOSLIWY NOWOTWOR;ICZY KARMIENIE PIERSIA MA COS WSPULNEGO Z TA HOROBA:16,10,2013
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Włókniak jest łagodnym nowotworem piersi, jego powstanie nie ma nic wspólnego z karmieniem dzieci piersią. Jego obecność nie jest również przeciwwskazaniem do karmienia.