Włókniaki w piersiach i ból piersi

Witam mam pytanie do lekarza Onkologa.Od 2 lat mam włókniaki w piersiach w lewej dość duży wyczuwam go palcami i mam pytanie często odczuwam ból lewej piersi od strony pachy ale węzły chłonne nie są powiększone Cały czas jestem pod kontrolą onkologa A w grudniu będę miała mamografię Ale czy do tego czasu powinnam się niepokoić tymi bólami?? mam 34 lata. Jeszcze jedno pytanie czy z wukniaka może być nowotwór??

Proszę być pod stałą opieką onkologa - to on ustali na podstawie badania Pani piersi oraz badań obrazowych częstotliwość wizyt kontrolnych u niego i badań dodatkowych. Włókniaki raczej nie przeistaczaja się w nowotwór złośliwy , ale obserwacja konieczna,zż