Wpływ tabletek NeoPersen na działanie tabletek antykoncepcyjnych Microgynon

Witam! Biore tabletki antykoncepcyjne, w tej chwili też neo persen na stres, czy te drugie nie osłabiaja działania pierwszych? I czy jeśli bym była w ciąży nie wiedzac o tym, biorąc dalej tabletki antykoncepcyjne to czy one moga uszkadzić płod? Bo może tak być ze jestem. Ciazy a nie wiem o tym, mialam okres ale tylko dwa dni, jak nigdy i jeszcze jakis dziwny, taki ciemny, gesty sluz a malo krwi, nie chce ryzykowac tabletkami jesli ccos szkodza? Prosze o pomoc. Tabletki to Microgynon

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany preparat nie ma wpływu na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Do czasu wyjaśnienia może Pani spokojnie przyjmować tabletki.