Wrażenie ucisku w gardle przy SM i Hashimoto

Choruję na SM i HASIMOTO, W ostatnim czasie mam wrażenie ucisku (guli) w gardle. Ostatni wynik TSJ 0,09. Przyjmuję euthyrox 100, interferon beta, baclofen, przeciwbólowo (ból dokucza mi najmocniej) oxycontin 10 mg oraz Amitriptylinum VP 25 mg, bez której noce to jeden wielki koszmar, śpię, ale śnią mi się koszmary, przy czym mam wrażenie, że się duszę. Notoryczne buczenie w uszach. Do którego specjalisty powinnam się udać - neurologa, endokrynologa czy laryngologa. Z góry dziękuję za odpowiedź

Przeczytaj ulotki swoich leków i odstaw te które powodują zaburzenia słuchu typu buczenia i szumów usznych. Co to za wynik TSJ 0,09? Jeżeli to TSH to masz nadczynność tarczycy i nie powinnaś brać Eutyrox tylko Metizol. Nie wiem, coś mi tu nie gra.