Współżycie w 18. dniu cyklu

współzyłam ze swoim chlopakiem w 18 dniu cyklu, uzylismy prezerwatywy on nie doszedl, prezerwatywa nie pekla. nastepnego dnia po poludniu mialam sluz jak w dni plodne. zaznaczam, ze sluzu nie mialam od kilku dni bo owulacje mialam 4 dni przed stosunkiem. nie wiem co sie dzieje, czy moge byc w ciazy? to byl nasz pierwszy raz.,

Aleksander Ropielewski

Ryzyko zajścia w ciążę jest równe wskaźnikowi Pearla dla prezerwatywy i wynosi 3-7 na 100 stosunków.