Wstrzymanie miesiączki przed in-vitro

jestem przyszykowywana do in vitro długim protokołem.2 dnia plamien bioracych je za miesiaczke dostałm od lekarza tabletki antykoncepcyjne ,moj problem polega na tym ze miesiaczka bardziej sie wstrzymała niz rozwineła,nie wiem o czym to swiadczy czy te plamienia mogly nie byc miesiaczka i za wczesnie wziełam tabletki? czy bedzie miało to wpływ na powodzenie protokołu.pozdrawiam i dziekuje za odpowiec,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować przygotowanie zgodnie z zaleceniami. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.