Wyczuwalna gulka na opuchniętej powiece

Witam ponad tydzien temu przeszedlem operacje kosci jarzmowej. Zabieg polegal na tzw. hakowaniu i wstawieniu dwoch plytek. Po operacji zostaly dwie blizny (pod dolna powieka oraz przy skroni) opuchlizna oraz krwiak oka. W jakim czasie mniej wiecej mozna sie spodziewac powrotu do normalnosci. Czy wyczuwalna gulka na opuchnietej powiece jest czyms normalnym czy to po prostu czesc opuchlizny? Jeszcze jedno slyszalem ze zaburzenia czucia przejda same po czasie, czy to prawda Z gory dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

co do zaburzeń czucia to jak najbardziej tak. co do wyczuwalnej gulki może być tak jak Pan pisze ale bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć.