Wydatne przestrzenie okołonaczyniowe Vitchowa-Robina

Witam! Mam wyniki badań rezonansu a wizyte u specjalisty za 3 mies.Pewne stwierdzenia mnie niepokoją prosze o ich wyjaśnienie:wydatne przestrzenie okołonaczyniowe Vitchowa-Robina.niewielka asymetria szerokości rogów skroniowych komór bocznych prawy szerszy od lewego.polip w lewej zatoce szczękowej wielkości 14 na 16 mm.zapalne zgrubienie błony śluzowej w komórkach wyrostków sutkowych obu piramid kości skrroniowych więcej po prawej stronie.Prosze o odpowiedz

Magdalena Mroczek

wyniki te powinien zinterpretowac specjalista, bo kluczowa rolę odgrywają tu objawy kliniczne.