Wydatne przestrzenie okołonaczyniowe Vitchowa-Robina
Witam! Mam wyniki badań rezonansu a wizyte u specjalisty za 3 mies.Pewne stwierdzenia mnie niepokoją prosze o ich wyjaśnienie:wydatne przestrzenie okołonaczyniowe Vitchowa-Robina.niewielka asymetria szerokości rogów skroniowych komór bocznych prawy szerszy od lewego.polip w lewej zatoce szczękowej wielkości 14 na 16 mm.zapalne zgrubienie błony śluzowej w komórkach wyrostków sutkowych obu piramid kości skrroniowych więcej po prawej stronie.Prosze o odpowiedz

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Magdalena Mroczek
79 poziom zaufania
wyniki te powinien zinterpretowac specjalista, bo kluczowa rolę odgrywają tu objawy kliniczne.