Wydzielina o nieprzyjemnym zapachu z pępka

Mam pewnien problem, z pępka wydziela mi się dziwna brzydko pachnaca wydzielina, jak zaschnie jest koloru zółtego a tak to jest biala. Czy to problem czy nic takiego? Dziekuje

Witam.
Prawdopodobnie zrobiła się jakaś infekcja w tkankach miękkich. Jeśli jest duże zaczerwienienie i obrzęk to proszę się zgłosić do poradni chirurgicznej celem dalszego leczenia. Jeśli nie, proponowałbym kupić maść z antybiotykiem bez recepty i stosować do pępka 3 x dziennie. Raz dziennie proszę dodatkowo przemywać pępek np. wodą utlenioną. Jeśli nie pomoże w ciągu tygodnia, proponuję udać się do chirurga. Pozdrawiam i życzę zdrowia