Wydzielina z pochwy i wzmożony apetyt

Witam :) Mam 22 lata, mam 9-miesieczn Od ostatniego cyklu kochamy sie ego synka i staramy sie z mezem o jeszcze jedno dziecko, od ostatniego cyklu kochamy sie bez zabezpieczen, za 4 dni mam dostac planowo miesiaczke ale zaczela mi sie wydzielac lekko zolto-kremowa wydzielina z pochwy, i tez apetyt mi sie wzmozyl jak przy pierwszej ciazy, wydzielina jest dosc obfita i nie wiem czy to z powodu zblizajacego sie okresu, czy tez moze kolejna ciaza ? prosze o pomoc.. pozdrawiam
22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Tego typu wydzielina zazwyczaj jest objawem zbliżającej się menstruacji. Jej pojawienie się nie wyklucza jednak możliwości ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.