Wykonanie dodatkowych badań przed usunięciem polipa

Witam!Tydzień temu podczas badania lekarz wykrył u mnie polipa i wystawił skierowanie do szpitala na zabieg usunięcia. Niestety nie powiedział mi nic na temat jego umiejscowienia ani jego wielkości, nie zrobił mi również USG ani nie pobrał materiału na cytologię.Trochę mnie to niepokoi, bo powiedział tylko, że zabieg trwa 10 min i zostanę do niego uśpiona na krótko.Dodam że nie mam również żadnych objawów (plamień, bólów w krzyżu),biorę tab.anty Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania??

Witam. Pani również nie powiedziała gdzie ten polip? - w odbycie? na strunach głosowych? w jelicie grubym? O badaniach i ich potrzebie musi zdecydować lekarz leczący - widać nie są mu potrzebne.