Wymaz z gardła i wynik badania

Witam W wymazie z gardła otrzymałem wynik badania dodatni. Wyhodowano neisseria spp. i straphylococcus aureus. Liczebność kolonii liczne. Jednocześnie od wielu miesięcy borykam się z powiększonymi migdalkami oraz codziennie muszę oczyszczać je z kamieni migdałkowych, ponieważ pominięcie tej czynności skutkuje bólem i zwiększeniem się migdałkow jeszcze bardziej. Mój lekarz laryngolog poinformował mnie, że aktualnie nie usuwa się migdałkow. Dodam, że są one dla cały czas odczuwalne. Co zrobić?

Zmień tego aktualnego,swojego laryngologa ze wsi i usuń wreszcie te ropne przewlekłe swoje migdałki podniebienne,Nie czekaj na chorobę reumatyczną stawów,serca lub inne powikłania związane z przewlekłym ropnym zapalenie niem. Migdałki potrzebne są człowiekowi do szóstego roku życia i basta . Pokaż mój link swojemu lekarzowi laryngologowi i niech się nie wygłupia.