Wymioty, biegunki i ból brzucha u syna

WITAM. MOJ SYNEK TYDZIEN TEMU W SOBOTE RAZ ZWYMIOTOWAL W NOCY. DO SRODY BYL SPOKOJ. KIEDY BYL NA ZMIANIE OPATRUNKU PALUSZKOW DOSTAL GAZ ROZWESELAJACY I ZROBILO MU SIE NIEDOBRZE. W TEN DZIEN ZWYMIOTOWAL 4 RAZY, W NOCY DOSTAL BIEGUNKI.NASTEPNEGO DNIA BIEGUNKA MU DOKUCZALA. CO ZJADL BOLAL GO BRZUCH I OD RAZU DO LAZIENKI A NAWET NIEJEDZAC TEZ POBOLEWAL GO BRZUCH. W NOCY SPAL NIESPOKOJNIE, JEST BLADY I MA APETYT NAWET DUZY. TE BIEGUNKI NIE BYLY ZBYT OBFITE. PROSZE O PORADE.CO TO MOZE BYC?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze to byc reakcja na środki anestetyczne, jednakże zalecam wizyte u lekarza pediatry celem zbadania i postawienia diagnozy. Pozdrawiam