Wynik antygenu CA u 44-latki

witam, odebrałam wynik antygen CA 19-9 35,21 U/mL a norma podana jest (<27,00) co taki wynik może oznaczać i ewentualnie jakie dodatkowe badania należałoby zrobić. Równocześnie zaznaczam że miała robione usg brzucha i w pęcherzyku mam złogi cholesterolowe tzw. pseudopolipy. Z góry dziekuję za odpowiedź

Sam opis wyniku o niczym nie świadczy, należy cierpliwie poczekać na interpretacje przez lekarza dysponującego całością badań, który kierował na badanie markera