Wynik badania beta-HCG i pomoc w jego odczytaniu

Witam odebrałam dzisiaj wynik badania B-hcg nie wiem jak mam go odczytać ponieważ na wyniku oprócz mojego wyniku nie ma żadnych norm wypisanych. Wynik jest następujący 15000,00 bardzo prosze o pomoc w odczytaniu wyniku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może odpowiadać 13-16 tygodniowi ciąży. W celu pełnej interpretacji proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.