Wynik badania błony śluzowej jelita krętego do analizy

Witam, dopiero po świętach mam wizytę u specjalisty, a chciałabym już choć trochę wiedzieć o mojej przypadłości. Dzisiaj odebrałam wyniki: 3 fragmenty bł. śluzowej jelita krętego o śr. 2-3 mm, w blaszce właściwej każdego wycinka liczne i duże grudki chłonne z dobrze wyróżnionymi środkami rozmnażania-utkane limfoidalne powoduje zmniejszenie ilości gruczołów jelitowych; zmniejszona jest również ilość kosmków jelitowych. Rozpoznanie hiperplazja grudek chłonnych śluzówki krętnicy

Ten wynik należałoby interpretować w łączności z obrazem kolonoskopowym oraz Pani dolegliwościami. Wynik badania wycinków może także opisywać całkowicie prawidłowy stan błony sluzowej jelita biodrowego.