Wynik badania czystości pochwy w 29. tygodniu ciąży

witam ! Jestem w 29 tygodniu ciąży. Odebrałam dziś wyniki badań czystości pochwy. Proszę o interpretację wyników Nabłonki - (+++) Pałeczki kw. mlekowego - nb Leukocyty - (+) Flora bakteryjna - (+++) pałeczki G (-), ziarniaki Rzęsistek pochwowy - nb Grzyby - nb Dwoinki Neissera - nb Stopień Czystości pochwy II c. Czy wynik ten zagraża dziecku? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Stopień czystości II oznacza jeszcze stan prawidłowy, sądzę, że może być konieczność uzupełnienia pałeczek kwasu mlekowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa w celu ustalenia najbardziej odpowiedniego postępowania.