Wynik badania EEG 18-letniej osoby do analizy a wizyta u psychiatry

Mógłby mi ktoś pomóc w zrozumieniu tych wyników EEG ? ORZECZENIE : Zapis ze zmianami w tylnych okolicach z tendencją do napadowego uogólniania się narastającym w czasie HW'' Mam 18 lat, badania zostały zrobione na rzecz zajęć biofeedback. Oprócz tego wcześniej zostałam skierowana po leki uspokajające do psychiatry ze względu na duże zestresowanie. Pozdrawiam, Klaudia G.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza neurologa, po badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.