Wynik badania GGTP na poziomie 5.00

Dzien dobry Moj wynik z GGTP jest 5.00(-) Chcialam czy to zly wynik Bardzo bede wdzieczna za odpowiedz Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium ani jednostki w jakiej zostało wykonane oznaczenie nie można się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.