Wynik badania histopatologicznego a krwawienie

Witam serdecznie mam 47 lat dwa porody za sobą od 16.01.2015 mam okres do nadal 04.02.2015 miałam łyżeczkowanie i mam również wyniki badań o treści:Fragmenty endometrium o grucz.nierónomier.rozrośnię.o torbirlowato poszerz.świetle bez cech sekretacji,fragm.błony śluz.kanału szyjki macicy,płaty nabł.paraepiderm.bez podścieliska,treść śluzowa oraz drobne skrzepy krwi.Obraz hist.endomet.jak przy cyklu bezowulac.W karcie wypisowej-po stronie prawej torbielka2-kom.o wym.38-32mm.Dlaczego nadal krwawie

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do ginekologa, który podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.