Wynik badania histopatologicznego znamienia

Dzień dobry, odebrałam dzisiaj wynik badania histopatologicznego. Rozpoznanie: Znamię melanocytarne Spitz. Dodam, że mam 21 lat, a znamie pojawilo się w ciagu kilku miesiecy. Spitz jest podobne do czerniaka. Czy jest jakies zagrozenie albo mozliwosc pomylki? Czy powinnam zglosic sie do lekarza, ktory skierował na wyciecie?

Witam , proponuję NA SPOKOJNIE zgłosić się do lekarza , który wycinał, który skieruje Panią do onkologa do Lublina w celu obserwacji! z.żurawski