Wynik badania kleszcza a ryzyko zakażenia boreliozą

Witam. Córka załapała kleszcza, kleszcza daliśmy do zbadania i otrzymaliśmy taki wynik: antygen borrelia w kleszczu wynik pozytywny! Zakres referencyjny: negatywny. Co oznacza wynik badania? Dziękuję, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczny konatkt z laboratorium w celu określenia jak to jest? jezeli pozytywny konieczne jest wykoanie badan u corki i ewentualnie wdrozenie leczenia. prosze koniecznie uadc się do lekarza pediatry.