Wynik badania kości udowych

Witam, jeżeli mogłabym uzyskać odpowiedź na mój wynik byłabym niezmiernie wdzięczna. mam 44 lata. Slkerotyzacja podchrzęsna obu stropów panewek. Pojedyńcze torbielki w głowach, w szyjach i w kretarzach większych obu kości udowych. Dodatkowy fragment kostny górnego brzegu panewki prawego stawu biodrowego.

Szanowna Pani, aby właściwie oceń zdjęcie RTG należy je widzieć. Wstępnie można powiedzieć,że jest to opis świadczący o rozpoczynających się zmianach zwyrodnieniowych.Najlepszym dla Pani rozwiązaniem będzie konsultacja ortopedyczna, na której przedstawi Pani do wglądu klisze lub płytę CD RTG. Pozdrawiam