Wynik badania krwi u 30-latka

Witam Moje wyniki badań proszę o interpretację Wiek 30 lat 76 kg wagi Aspat 23 Alat 43 Bilirubina 0.66 Cholesterol 239 Triglicerydy 258 HDL 43 LDL 113 Ater 4.5 pozdrawiam

Witam! Wyniki badań wskazują na nieprawidłowy profil lipidowy. W związku z tym konieczne jest wdrożenie diety ubogiej w tłuszcze zwierzęce oraz leków obniżających poziom lipidów.