Wynik badania krwi u 64-letniej osoby
OB 51 mm/h kreatynina w surowicy 1.88 eGFR wg. MDRD 27 ml/min/1.73m2 co robić...64 lata pierwszy raz badana MRI szumy uszne..stąd te wyniki...

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, powyższe wyniki wskazują niestety na przewlekłą chorobę nerek i są podstawą do natychmiastowego włączenia leczenia przez lekarza nefrologa oraz wykonania szeregu badań kontrolnych w celu wykrycia przyczyny. Natomiast szumy uszne mogą wynik np ze zmian miażdżycowych w tętnicach zaopatrujących narząd słuchu. Pozdrawiam