Wynik badania krwi u 64-letniej osoby

OB 51 mm/h kreatynina w surowicy 1.88 eGFR wg. MDRD 27 ml/min/1.73m2 co robić...64 lata pierwszy raz badana MRI szumy uszne..stąd te wyniki...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powyższe wyniki wskazują niestety na przewlekłą chorobę nerek i są podstawą do natychmiastowego włączenia leczenia przez lekarza nefrologa oraz wykonania szeregu badań kontrolnych w celu wykrycia przyczyny. Natomiast szumy uszne mogą wynik np ze zmian miażdżycowych w tętnicach zaopatrujących narząd słuchu. Pozdrawiam