Wynik badania krzywej cukrowej w 15-tygodniu ciąży

witam.mam 35l i jestem w 15 tygodniu trzeciej ciazy.oto moje wyniki krzywej cukrowej (75g):na czczo 5,9mmol/l, po 1h 10,3mmol/l, po 2h 6,3 mmol/l.czy sa to prawidłowe wyniki?dodom tylko ze w drugiej cizy miałam cukrzyce ciążowa i teraz od poczatku ciazy stosuje sie do diety dla cukrzycowych mam Bardzo dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki są nieprawidłowe, sugeruje skonsultować je z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam