Wynik badania moczu 30-latka do analizy

Badanie ogólne moczu Przejrzystość Przejrzysty Barwa Jasnożółty Ciężar właściwy 1.025 pH 6.0 Glukoza Nieobecna Ketony Nieobecne Urobilinogen Normal Bilirubina Nieobecna Białko nieobecne Azotyny Nieobecne Erytrocyty Wykryto Leukocyty Wykryto Nabłonki płaskie nieliczne Leukocyty 4 Erytrocyty świeże 3 Pasma śluzu liczne Czy te badania są dobre, 2 tyg temu miałem podobne badania było wszystko ok. Leczony byłem na mononukleozę teraz chyba coś z nerkami. Powikłania?

Lek. Tomasz Budlewski

nabłonki i leukocyty swiadczą o infekcji układu moczowego, ale u Pana sa nieliczne.