Wynik badania moczu, bóle pleców i częstomocz

Witam, Morfologia rozmaz USG, lipidogram, pr watr, krzywa cukr,bialko, zelazo firbrynogen INR, APPTT,ANA II ,Elisa ant-ENA norma, dopelniacz skladowa C4 0,44 g/L, kreatynina 80, gfr 67 mocz erytr wpw 23-25, leuk 1-3 wpw, nablonki plaskie liczne, pasma sluzu. CRP 22. posiew moczu jałowy Objawy 37 juz dlugo bol plecy ledzwie,oslabienie, napady wymiotow dreszcze utrata 9 kg, czestomocz diagnoza lek rodz. nerki cirponex , urolog twierdzi ze to w ogole nie nerki. jest coraz gorzej, prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonać badanie TK jamy brzusznej oraz kontakt z ginekologiem. Wyniki faktycznie nie wskazują na przycznę nerkową dolegliwośc. Należy brać pod uwagę przyczyny ginekologiczne, gastrologiczne oraz ortopedyczne.