Wynik badania moczu i sporadyczny ból nerki
witam wiek 31 lat , 75 kg, kreatynina 90 , ciężar moczu 1,010 , sód w surowicy 147,00 , odczyn zasadowy moczu , reszta parametrów moczu norma , usg nie wykazuje żadnych zmian sporadyczny ból prawej nerki Co to oznacza ?

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Interpretacja powyższych wyników tylko i wyłącznie ma sens przy badaniu pacjenta, w czasie którego można wypytać o dodatkowe objawy. Proponuję udanie się z powyższym wynikiem do lekarza rodzinnego.