Wynik badania moczu w 7 miesiącu ciąży

Witam! Jestem w 7 miesiącu ciąży. Właśnie odebrałam wynik badania moczu i niepokoją mnie wyniki osadu moczu. Leukocyty 2-3 w polu widzenia,erytrocyty 0-1 w polu widzenia i dość liczne bakterie oraz pasma śluzu. Przy czym w badaniu ogólnym moczu ph to 6,0 i pozostałe wyniki są w porządku. W dodatku mój mąż ma prawie identyczne wyniki badania moczu a leczy sie już koło miesiąca (cipronex 500mg przez 5 a potem 10 dni i teraz augmentin 1g i biseptol). Bardzo proszę o poradę.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powinna Pani powtórzyć analizę moczu po dokładnym przygotowaniu się, tj. umyciu okolic intymnych. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.