Wynik badania MR głowy z kontrastem u 25-latki

Wykonane badanie MR głowy z kontrastem. W opisie podano: w topografii istoty białek bieguna płata potylicznego prawego,przystrzałkowo,po dożylnym podaniu kontrastu widoczne linijne wzmocnienie sygnału-budzi podejrzenie obecności wariantu anatomicznego żył odpływowych(wrodzona malformacja żylna). Co to może oznaczać?

widoczne linijne wzmocnienie sygnału-budzi podejrzenie obecności wariantu anatomicznego żył odpływowych
Tak jak opisano: wrodzona malformacja żylna, odmiana budowy naczyń żylnych
Jakie są niepokojące Panią objawy?