Wynik badania na toksoplazmozę gondii w 38 tygodniu ciąży

Toxoplazma gondii(ICD-9:X45) Przeciwciała w kl.IgM 12,980 S/CO <0,8niereaktywne,kreska pod spodem>0,8-<1,0niejednoznaczny,kreska pod spodem>1.0reaktywny.. Toxsoplazma gondii(ICD-9;x41) Przeciwciała w kl.IgG 2 152,00 IU/ML WYNIK BADANIA SPRAWDZONO <1,0 niereaktywny kreska pod spodem>1,0-<3,0niejednoznaczny. jestem w 38 tygodniu ciazy .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazany jest pilny kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badania / ginekologiem prowadzącym ciążę. Wynik badania sugeruje możliwość infekcji w trakcie ciąży, ale wynik badania należy porównać z poprzednimi badaniami, wykonywanymi na wcześniejszych etapach ciąży.