Wynik badania poziomu b-HCG 7 dni po transferze

Witam jestem 7 dni po transferze 5 dniowej Blastocysty dziś zrobiłam BTHCG i wynik wyszedł <5 max 3,1 Pani z labolatorium kazały powtórzyc wynik dodam ze moja Pani profesor kazała zrobić tes 10 dnia bardzo prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Taki wynik nie wskazuje na przwidłową implantację zarodka. Ostatecznie będzie to można stwierdzić po badaniu USG i ponownej ocenie poziomu beta hcg.