Wynik badania prolaktyny wykonany w 9. dniu cyklu

Witam robilam prolaktyne poniewaz staramy sie o dzidziusia 0d 2lat i wynik mi wyszedł 12,18 ng/ml w 9 dniu cyklu iniewiem czy to dobry a do lekarza mam az za miesiac

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik jest w normie. Proponuję udać się do ginekologa celem dalszej diagnostyki. Proszę pamiętać, że warto również rozpoczynać diagnostykę od badania nasienia partnera.