Wynik badania RTG klatki piersiowej spłycenie lordozy
dziś odebrałam wyniki badania rtg klatki piersiowej okazało sie że mam spłycenie kyfozy piersiowej co to oznacza czy to coś poważnego czy raczej nie

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie sa objawy? Jaki powód badania? Opis wskazuje na problemy z kręgosłupem, proponuje udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.