Wynik badania treści pochwowej

Witam serdecznie Oto wynik badania treści pochwowej. Uprzejmie proszę o pomoc w interpretacji wyników, jestem w 19 tc. W preparacie bezpośrednim świezym, barwionym: kom. drożdży po kilkanaście w polu widzenia. Leukocyty: po kilka w polu widzenia. Nabłonki wielokątne: liczne w polu widzenia. Pałeczki Doderleina: po kilkanaście w polu widzenia. Inne drobnoustroje: flora bakteryjna mierna, ziarniaki Gram miernie liczne w polu widzenia.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik wskazuje na obecność infekcji grzybiczej. Proszę udać się do lekarza w celu włączenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam