Wynik badania TSH i FT3

Witam, Mam pytanie.Zrobiłam badanie TSH i wynik wyszedł 0,38 ulU/ml a FT3 -4,39 pmol/L. Czy TSH nie jest za niskie-i czy powinnam się zgłosić do endokrynologa?Z góry dziękuję za odpowiedź i FT-15,64 pmol/I

Magdalena Mroczek

Witam, Każde laboratorium ma swoje normy w związku z tym nie można zinterpretowac tych danych nie znając norm laboratorium, w którym wykonywała Pani badania. Najlepiej zgłosic się z wynikami do lekarza rodzinnego.

Renata GrzechociĹska

Witam.
TSH jest nieznacznie obniżone, pozostałe wyniki w normie. Proponuję na początek skonsultować te wyniki ze swoim lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam