Wynik badania ucha 53-latki

wzmożona sklerotyzacja i brak powietrzności lewych i prawych komórek sutkowych,Przy ścianie górnej jamy bębenkowej ucha prawego widoczne przyścienne zgrubienie miękkotkankowe dochodzące do kosteczek słuchowych i usidlające je.

Coś się dzieje w jamie bębenkowej Twojego ucha środkowego prawego. To trzeba zgłębić. Może to tylko przewlekły stan zapalny? Niech to zobaczy dobry klinicysta otolaryngolog, chirurg głowy i szyi. W Warszawie jest wspaniały Prof Niemczyk, Prof Skarżyński itd.